reklama
reklama

Mieszkańcy terroryzowani przez dziki. Nikt im nie chce pomóc

Na sygnale, Wiadomości, 06.02.2023 20:35, red
Mieszkańcy nie wiedzą już co zrobić, aby agresywne zwierzęta odstraszyć.
Mieszkańcy terroryzowani przez dziki. Nikt im nie chce pomóc
Zniszczone ogrodzenie, ogródek i sprzęty w nim pozostawione, drzewka, uprawy. Tak jest w Targanicach przy ulicy Olchowej. Od dłuższego czasu jedna z rodzin jest dosłownie terroryzowana przez dziki, które regularnie „odwiedzają” posesję.

Sytuacja jest poważna i niebezpieczna, bo dziki czują się jak u siebie. Dzieci boją się same wychodzić z domu.

Mieszkańcy nie wiedzą już co zrobić, aby agresywne zwierzęta odstraszyć i bronić się przed nimi. Jak nam przekazują dzwonili na policję, do Straży Miejskiej, próbują szukać pomocy w kole łowieckim. Póki co nie przynosi to efektów.

Rodzina dziwi się, że odpowiednie służby posiadają fundusze i zajmują się np. wyłapywaniem bezpańskich psów, a nikt nie potrafi pomóc i rozwiązać problemu dzików, które niszczą prywatne mienie i zagrażają ludziom.

Do tematu powrócimy.foto: nadesłane
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy