Mają zaledwie po 16 lat i już problemy z prawem

, Na sygnale, Wiadomości, 22.05.2018 15:30,
Nieletni mieszkańcy gminy Andrychów odpowiedzą przed Sądem w związku z uszkodzeniem mienia.
Mają zaledwie po 16 lat i już problemy z prawem

Jak informuje policja, pod koniec kwietnia dyżurny andrychowskiego komisariatu został poinformowany, że młode osoby wrzuciły nieustalony przedmiot do zbiornika z wodą znajdującego się na terenie gminy Andrychów.

Jak się okazało sprawcy przedostali się na teren posesji uszkadzając ogrodzenie, a następnie betonową płytę stanowiącą pokrywę zbiornika z wodą, do którego wrzucili drabinę. Wartość start wycenił na kwotę 1670 złotych. W trakcie podjętych działań policjanci ustalili, że związek ze sprawą ma dwóch 16-latków mieszkających na terenie gminy Andrychów.

Sprawa została skierowana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Wadowicach, gdzie 14 maja 2018 roku Sąd wszczął postępowanie w sprawie młodych mężczyzn celem podjęcia decyzji co do ewentualnego zastosowania środków przewidzianych w Ustawie o postępowaniu w sprawach nieletnich.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy