reklama

Kradzieże na osiedlu. Złodzieje włamują się do samochodów

, Na sygnale, Wiadomości, 08.11.2019 13:15,
Kradzieże na osiedlu. Złodzieje włamują się do samochodów

Jak dowiadujemy się od mieszkańców, w nocy z czwartku na piątek (7/8.11) na osiedlu Olszyny w Andrychowie doszło do kilku włamań do samochodów osobowych.

Nie wszystkie włamania na razie zostały zgłoszone na policję.

Z jednego z samochodów złodzieje ukradli wkrętarkę firmy makita oraz perfumy.

Właściciel pojazdu – jak nas poinformował - daje 48 godzin na oddanie tego co ukradli inaczej - jak zapowiada - opublikuje wizerunek z monitoringu w mediach. Jeśli zwrot nie nastąpi, sprawa zgłoszona zostaje na policję, a tak się akurat złożyło, że kradzież została nagrana na kamerze z monitoringu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Wandosu, 10.11.2019 11:49

Dawaj zdjęcia złodziei Byc powazny człeku

Keson, 09.11.2019 08:14

Ten właściciel jest jakiś nienormalny po co daje złodziejom czas na zwrot? Chroni tych złodziei przez 48h czyli bierze udział w ukrywaniu dowodów zbrodni. Dawaj zdjęcia i nie czekaj, teraz pewnie oni obrabiają kolejne samochody bo wiedzą, że mają 2 dni na to.

Jepetto, 08.11.2019 21:21

Cyt, "Nie wszystkie włamania na razie zostały zgłoszone na policję." Co za tekst?

Jepetto, 08.11.2019 21:15

Cyt, "Nie wszystkie włamania na razie zostały zgłoszone na policję." Co za tekst?