reklama

Sklep PUNKT ZDROWIA ze zdrową żywnością, ziołami z Kęt ZAPRASZA

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 14.11.2019 10:00,
Sklep PUNKT ZDROWIA ze zdrową żywnością, ziołami z Kęt ZAPRASZA

Sklep PUNKT ZDROWIA zaprasza klientów do siedziby przy ulicy Jana III Sobieskiego 15 w Kętach (między Rynkiem, a Galerią Sobieskiego - darmowy parking).

W ofercie sklepu znajduję się zdrowa żywność, zioła, produkty ekologiczne, produkty bezglutenowe, witaminy, oleje, miody, odżywki i suplementy sportowe oraz akcesoria dla osób ćwiczących.

Nasze zalety to: różnorodny i bardzo duży asortyment, wykwalifikowany personel – dietetyk kliniczny, miła i ciepła atmosfera :)

PUNKT ZDROWIA zaprasza także na konsultacje z naszą dietetyk kliniczną, która układa indywidualne zalecenia żywieniowe w chorobach z wykorzystaniem medycyny naturalnej.

Sklep na Państwa życzenie zamawia również produkty na zamówienie.

Nasze produkty to super pomysł na prezent :)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)

godziny otwarcia:

poniedziałek - czwartek 9:00 -17:00

piątek 10:00 -17:00

sobota 9:00 - 13:00

kontakt:

e-mail: [email protected]

tel. 33 400 00 29

tel. kom. 781 464 555

Zrób zakupy on-line na www.skleppz.pl

https://www.facebook.com/PunktZdrowia/


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy