Kradzież w Kauflandzie, staranowanie przystanku i sarna na masce

, Na sygnale, Wiadomości, 12.01.2018 14:40, PG

Zobaczcie gdzie interweniowali policjanci w czwartek (11.01.)

Kradzież w Kauflandzie, staranowanie przystanku i sarna na masce

W czwartek (11.01.) Wadowicach po godz. 12:00 pojazd marki citroen wyjeżdżając z ul. Wenecja nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ul. Konstytucji 3 Maja pojazdowi marki Renault. W wyniku czego doprowadził do zdarzenia drogowego, a następnie uderzył w wiatę przystanku autobusowego oraz słup telekomunikacyjny [na zdjęciu].

W andrychowskim Kauflandzie około godz. 14:00, 52-letni mężczyzna dokonał kradzieży alkoholu o wartości około 60 zł. Towar został odzyskany i powrócił do sprzedaży.

W Wadowicach na ul. Zygmunta I Starego po godz. 16:00 kierujący volkswagenem wykonując manewr omijania pojazdu marki seat, którego zatrzymanie wynikało z warunków ruchu, nie zachował bezpiecznej odległości w efekcie czego doprowadził do zdarzenia drogowego. Sprawca został ukarany mandatem.

W Andrychowie na ul. Przemysłowej około godz. 17:00 volkswagen golf potrącił sarnę, która wbiegła na jezdnię bezpośrednio przed pojazd kierowcy. Nieżywą sarnę zabrała firma zajmująca się utylizacją zwierząt.

W czwartek (11.01.) w Inwałdzie na ul. Wadowickiej około 21:00 kierowca pojazdu volkswagen passat został zatrzymany przez policjantów z Ruchu Drogowego. Okazało się, że przekroczył prędkość o 60 km/h (jechał 110km/h).Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy