reklama
reklama

Koronawirus z regionie. 2 grudnia

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 02.12.2020 11:10,
Raport ministerstwa dotyczący koronawirusa za ostatnią dobę.
Koronawirus z regionie. 2 grudnia
Według danych Ministerstwa Zdrowia ze środy (2.12) minionej doby w Polsce stwierdzono 13,8 tys. nowych zakażeń koronawirusem, czyli prawie 5 tys. więcej niż dzień wcześniej.

Ministerstwo wykazuje 38 nowe zakażenia w powiecie oświęcimskim (2 osoby z chorobami współistniejącymi zmarły), 34 nowe przypadki w powiecie wadowickim (1 osoba mające choroby współistniejące zmarła), a w powiecie suskim - 38 nowych przypadków koronawirusa.
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 02.12.2020 14:10

mamnewsa jest odpowiedzialne za szerzenie dezinformacji i paniki wśród mieszkańców

Burakz wiejskiej , 02.12.2020 14:08

sąd w Portugalii orzekł 11 listopada, że dokładność (prawdopodobieństwo) testów PCR “na koronawirusa” po 35-krotnej multiplikacji materiału (jest to obecnie reguła w Europie i w Stanach Zjednoczonych), spada do 3%, co oznacza, że mamy do czynienia z 97% fałszywie pozytywnymi rezultatami.