reklama

Koronawirus. W Małopolsce tak źle jeszcze nie było

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 16.07.2020 12:00,
Komunikat małopolskiego sanepidu.
Koronawirus. W Małopolsce tak źle jeszcze nie było

Małopolski sanepid przedstawił raport z zakażeń koronawirusem za środę, 15 lipca. Wynika z niego, że tak źle w Małopolsce jeszcze nie było. W ciągu dobry potwierdzono 60 nowych zakażeń koronawirusem.

Dotyczy to 28 kobiet i 32 mężczyzn, w wieku od 5 do 87 lat, z powiatu bocheńskiego (11 osób), nowotarskiego i tatrzańskiego (po 9 osób), suskiego (8 osób), Krakowa i powiatu nowosądeckiego (po 6 osób), oświęcimskiego (3 osoby), gorlickiego i limanowskiego (po 2 osoby) oraz Nowego Sącza i powiatów: wadowickiego (to przypadek z gminy Andrychów opisywany przez nas wczoraj), brzeskiego, miechowskiego (po 1 osobie). Aktualnie 3 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji.

Jednocześnie na liste osób wyleczonych wpisano 9 kobiet i 6 mężczyzn, w wieku od 2 do 65 lat, z Krakowa (6 osób), powiatu oświęcimskiego (3 osoby), suskiego (4 osoby) oraz limanowskiego i tatrzańskiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 1434 ozdrowieńców.

Zobacz także:
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy