reklama

Koronawirus - sytuacja w regionie. 8 grudnia

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 08.12.2020 12:15,
Nowe dane dotyczące koronawirusa.
Koronawirus - sytuacja w regionie. 8 grudnia

We wtorek (8.12.) Ministerstwo Zdrowia przekazuje, że w ciągu ostatniej doby w Polsce odnotowano 8312 nowych zakażonych koronawirusem, w tym w Małopolsce - 1072 (50 osób zmarło - 18 na covid-19, a pozostali mieli choroby współistniejące).

W powiecie wadowickim pozytywny wynik testu na covid-19 otrzymało 14 osób (1 osoba z chorobami współistniejącymi zmarła). W powiecie suskim w ciągu ostatniej doby przybyło 67 zakażonych (zmarły 2 osoby mające choroby współistniejące), a w powiecie oświęcimskim – 25 nowych przypadków koronawirusa.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

GUPI CIUL, 19.12.2020 13:15

Głupie ciule! ha ha ha szczepią się jak psy dupami haaa Morawiecki,pierwszy premier skazany za kłamstwo przez niezależny sąd!!! Ciul robi to nadal,ma pachołków,niedzielskiego EKONOMISTE od zdrowia ha ha ha,pierwsze dawki szczepienia dla tych delikatnie powiedziawszy CIULI prosto w czoło i po dawce na każde jajo!!! sprzedajne kurwy to se mogą szczepić ale świnie w chlewie a nie ludzi! Mateuszek sprzedajny FIUT KŁAMCZUSZEK dobrze o tym wie!!! Dalej Mateuszku PINoKIO twierdzisz że jest ok PRZEPISAĆ MAJĄTEK NA ŻONKĘ??? JAK typowy bandzior nooo ale po ryju widać kim Ty chopie jesteś! nosem to dawno poprzebijałeś ściany! Mateuszek Pinokio kłamczuszek!Szkoda że ta KuR.. sprzedajna rozdaje nna prawo i lewo Nasze pieniądze....bo od siebie to wiadomo cennta nie da,biedny CIULcenta nie ma ,żonka ma wszystko!!!!!!ale dla Rydzyka to nie swoje miliony to KŁAMCZSZEK ochoczo daje,no ale jebać na to nie musi no to lajt,swojego to nuul!!! taka to natura PINOKIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!a tak w ogóle to ile dostajecie,was pytam Mamnewsowcyy za to gupie pierdolenie o czyms co nie istnieje,tj przeziébienie i grypa jak zwykle Istnieje ale to wasze covid...no slabe to jest...ale oczywiscie jak tyylko bedzie ta szczepionka na wasze przeziebienie to oddaje swoja dawke na rzecz waszej inteligentenej redakcji,poszczepcie sie gupie Ciule,a moze sie cos wam plepszy..szczeze jednak watpie..