reklama
reklama

Kompletnie pijana kobieta zatrzymana przez policjantów z drogówki

Na sygnale, Wiadomości, 26.04.2022 12:38,
Badanie alkomatem wykazało 3 promile alkoholu w jej organizmie.
Kompletnie pijana kobieta zatrzymana przez policjantów z drogówki
Kilka dni temu na terenie gminy Mucharz, policjanci z wadowickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującą volkswagenem. Jak się okazało, za kierownicą siedziała kompletnie pijana 38-letnia mieszkanka tej gminy.

Badanie alkomatem wykazało 3 promile alkoholu w jej organizmie. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. 38-latka za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie wkrótce przed sądem. Za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, zgodnie z kodeksem karnym, grozi jej kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 15 lat.

- Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i zachowanie zgodne z prawem - mówią policjanci.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy