reklama

Kolizja, ucieczka, znieważenie i naruszenie nietykalności policjanta

, Na sygnale, Wiadomości, 05.11.2019 10:15, red
Sprawa jest tajemnicza.
Kolizja, ucieczka, znieważenie i naruszenie nietykalności policjanta

Policja wyjaśnia dokładne przyczyny kolizji, do której doszło w poniedziałek (4.11) przed południem na drodze wojewódzkiej w Targanicach.

Samochód uderzył tam w barierę.

- Kiedy na miejsce dojeżdżał policyjny patrol, przed samochodem stały dwie osoby: kobieta i mężczyzna. Mężczyzna na widok policjantów zaczął uciekać pieszo. Po pościgu został zatrzymany kilkadziesiąt metrów dalej – informuje nas mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

To jeszcze nie wszystko. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna był pijany, a w trakcie interwencji naruszył nietykalność i znieważył policjantów.

Ta sprawa będzie miała ciąg dalszy. Trwa bowiem ustalanie kto kierował samochodem, ponieważ nikt się do tego nie przyznaje. Na pewno mężczyzna poniesie konsekwencje za znieważenie policjantów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy