reklama
reklama

Policjanci poszukują kierowcy czerwonej toyoty

Na sygnale, Wiadomości, 04.11.2019 08:50,
Policjanci poszukują kierowcy czerwonej toyoty

Policjanci Zespołu ds. Wykroczeń oświęcimskiej komendy Policji prowadzą czynności w sprawie ustalenia personaliów kierowcy czerwonej toyoty, który jak wynika z relacji świadków, w dniu 2 listopada 2019 o ok. godz. 14.30 wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa 54 – letniemu mieszkańcowi gminy Zator, który kierował motocyklem marki Honda.

Motocyklista, aby uniknąć zderzenia z pojazdem „położył” motor na jezdni. Motocykl przemieścił się na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem marki VW, którym kierował 55 – letni mieszkaniec powiatu bielskiego. W wyniku zdarzenia motocyklista doznał stłuczeń.

- W związku z powyższym, policjanci apelują do osób, które mogą pomóc w ustaleniu właściciela czerwonej toyoty, o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numer telefonu 33 847 52 80 lub 112. Zapewniamy anonimowość - informuje oświęcimska policja.

źródło: policja

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy