reklama
reklama

Kolizja drogowa. Przyczyną zmęczenie i brak snu.

Na sygnale, Wiadomości, 31.10.2018 09:30,


Kolizja drogowa. Przyczyną zmęczenie i brak snu.

W środę (31.10) godzinie 08.20 w Łękach na ulicy Piastowskiej doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci 31 – letni mieszkaniec gminy Kęty, kierując samochodem marki honda zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji. W tym przypadku kierujący hondą, nie doznał żadnych obrażeń ciała. Policjanci ustalili, jednak , że mężczyzna zasnął za kierownicą samochodu wracając z nocnej zmiany.

Policjanci przypominają, że za kierownicą najważniejszy jest zdrowy rozsądek. Jeśli kierowca zdaje sobie sprawę, z tego, że jest przemęczony, powinien przerwać jazdę i choć chwilę odpocząć. Kiedy dojdzie do wypadku konsekwencje mogą być o wiele poważniejsze niż nieznaczne wydłużenie czasu jazdy. Warto być mądrym jeszcze przed szkodą.


źródło: policja

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy