reklama
reklama

Kolejny pirat drogowy stracił prawo jazdy na trzy miesiące

Na sygnale, Wiadomości, 02.10.2020 09:55,
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego codziennie dbają o bezpieczeństwo na drogach powiatu oświęcimskiego i są bezwzględni dla piratów drogowych, którzy lekceważą przepisy.
Kolejny pirat drogowy stracił prawo jazdy na trzy miesiące

1 października policjanci z oświęcimskiej drogówki pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie gminy Osiek. Około godziny 17.00 znajdowali się na ulicy Głównej w Osieku, gdzie zmierzyli prędkość samochodu marki Volvo. Okazało się, że jego kierowca pędził z prędkością 109km/h przy ograniczeniu prędkości do 50km/h. Mundurowi natychmiast włączyli sygnały uprzywilejowania dając kierującemu sygnał do zjechania na pobocze i zatrzymania się. Podczas kontroli okazało się, że za kierownicą pojazdu siedzi 29- letni mieszkaniec powiatu wadowickiego.

Za przekroczenie prędkości na kierującego został nałożony mandat i punkty karne, a także zostało mu zatrzymane prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać za trzy miesiące.

Policjanci apelują „kierowco zwolnij – przestaw się na tryb jesienny”. Apelujemy o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości. Wielu kierowców, zwłaszcza w okresie jesiennym, o potrzebie zmiany stylu jazdy, przypomina sobie dopiero wtedy, gdy dochodzi do stłuczki

- informuje policja.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy