Do nowego marketu PSB Mrówka w Andrychowie budowana jest nowa droga

, Gospodarka, Wiadomości, 01.10.2020 19:45, foto: WB
Otwarcie marketu zaplanowano na początku 2021 roku.
Do nowego marketu PSB Mrówka w Andrychowie budowana jest nowa droga
Jak już informowaliśmy, od kilku miesięcy w centrum Andrychowa, obok marketu Aldi, trwa budowa nowego sklepu PSB Mrówka. To będzie pierwszy tak duży samoobsługowy sklep w Andrychowie z artykułami budowlanymi, remontowymi i wykończeniowym.

Mrówka w Andrychowie otwarta zostanie dopiero na początku przyszłego roku, ale mamy dobrą informację dla tych, którzy martwili się, że wjazd do nowego sklepu jeszcze bardziej zakorkuje skrzyżowanie na ulicy Krakowskiej.

Pewnie w jakiś stopniu na pewno ruch na tym skrzyżowaniu będzie większy, ale do Mrówki budowana jest właśnie zupełnie nowa droga, która będzie prowadzić do ulicy Batorego. To powinno odciążyć ruch w kierunku osiedla i Wieprza.

Nowa droga połączy się z ulicą Batorego w rejonie dawnej siedziby OPS, a dziś siedziby firmy Kobe. Budowa drogi trwa.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 02.10.2020 03:31

Andrychów już zalewają korki ale jak uruchomią jedzenie i budowlankę to będzie prawdzimy potop