reklama

Kolejny dramatyczny wypadek na drodze krajowej w Bulowicach [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 25.06.2019 14:10, WB
Do zdarzenia doszło we wtorek po południu.
Kolejny dramatyczny wypadek na drodze krajowej w Bulowicach [FOTO] [AKTUALIZACJA]

We wtorek (25.06) około godziny 13:40 na drodze krajowej nr 52 w Bulowicach, w rejonie stacji paliw, zderzyły się dwa samochody osobowe.

Wstępnie wiadomo, że dwie osoby były zakleszczone w samochodzie. Na miejscu interweniowali strażacy, policja, zespół ratownictwa medycznego. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wstępnie ustalili policjanci doszło do zderzenia samochodu marki Ford, którym kierował 22 – letni mieszkaniec Andrychowa z samochodem marki Peugeot, którym kierowała 44 – letnia mieszkanka gminy Kęty.

- W wyniku zdarzenia obrażeń ciała w postaci poważnego urazu nogi oraz ogólnych potłuczeń doznała kierująca peugeotem która została zabrana z miejsca zdarzenia helikopterem medycznym. Natomiast ani podróżujący z kobietą 9 – letni syn, ani kierowca oraz troje pełnoletnich pasażerów forda nie doznało poważniejszych obrażeń ciała. Aktualnie przechodzą badania.

Jak wstępnie ustalili policjanci do zderzenia pojazdów doszło w chwili gdy kierująca peugeot wykonywała manewr skrętu w lewo, a kierowca forda podjął manewr wyprzedzania - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik PP Oświęcim.

W miejscu gdzie doszło do wypadku nadal trwają czynności. Przez ponad godzinę droga była zablokowana.

Obecnie droga jest już przejezdna.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jepetto, 26.06.2019 14:22

I po co komu ta polityka? Brak ostrożności i tyle.

ChojnaZmiana , 26.06.2019 05:41

Dokładnie ! tylko 500+ a gospodarka w ruinie ! gigantyczne bezrobocie i propaganda !

mirek_drukarz, 25.06.2019 13:43

Brak dróg szybkiego ruchu generuje za duży ruch na drogach lokalnych. Pieniędzy na drogę Bielsko-Kraków brak, na 500+ i emeryturą+ pieniądze są. Priorytetem powinny być inwestycje, a konsumpcja ewentualnie na drugim miejscu, tak by zdrowo napędzać rozwój gospodarki. Z dróg korzystamy wszyscy, a z benefitów socjalnych tylko część społeczeństwa.