City Plaża w centrum Andrychowa już od 30 czerwca

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.06.2019 18:00, PG
Otwarcie na Dni Andrychowa.
City Plaża w centrum Andrychowa już od 30 czerwca

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie organizuje przy ul. Rynek, w pobliżu rzeźby „Morawskie niewiasty” City Plażę. Będzie ona dostępna dla mieszkańców przynajmniej przez miesiąc, a jeśli się przyjmie to i dłużej.

Będzie to miejsce gdzie dzieci będą mogły się bawić w piaskownicy a rodzice odpoczywać na leżakach. Plaża będzie na noc zamykana. Być może będą organizowane w tym miejscu różne wydarzenia artystyczne a centrum miasta w końcu zacznie tętnić życiem.

Fundatorem Miejskiej Plaży jest firma Andoria Sp. z o. o. z Andrychowa.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 26.06.2019 20:44

W nocy najdą się koty i będą oddawać swój kał i mocz do tej piaskownicy a w dzień jakby nigdy nic, dzieci będą bawić się w fekaliach ukochanych koteczków a rodzice na leżaczkach będą na to patrzeć.