reklama
reklama

Kolejni kierowcy utracili prawo jazdy za nadmierną prędkość

Na sygnale, Wiadomości, 28.05.2021 08:00, red
Nadmierna prędkość to ciągle jedna z głównych przyczyn tragicznych zdarzeń na drodze. Dlatego policjanci każdego dnia kontrolują prędkość, z jaką przemieszczają się kierowcy. Tylko w środę (26.05.) wadowicka drogówka zatrzymała uprawnienia do kierowania trzem kierującym.
Kolejni kierowcy utracili prawo jazdy za nadmierną prędkość
W środę (26.05), policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy zatrzymali trzy prawa jazdy za nadmierną prędkość. W miejscowości Tłuczań „wpadł” kierujący suzuki, który jechał z prędkością 102 km/h przy dozwolonej „pięćdziesiątce”.

Z kolei we Frydrychowicach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem, który pędził z prędkością 129 km/h w terenie zabudowanym. To aż o 79 km/h za dużo.

Za dużo na liczniku miał również kierowca bmw, który jechał z prędkością 110 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Kierowcom zostały zatrzymane prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności i zdjęcie nogi z gazu.

źródło: KPP Wadowice
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy