reklama
reklama

Kolejne duże punkty szczepień przeciwko covid-19

Na sygnale, Wiadomości, 05.05.2021 16:40, foto: Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej
Coraz więcej miejsc, w których można się zaszczepić przeciwko covid-19
Kolejne duże punkty szczepień przeciwko covid-19

Punkt szczepień masowych przeciwko covid-19 uruchomiony został w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, wejście od ulicy Władysława Niemczynowskiego. Wykonywana są już pierwsze szczepienia.

W środę duży Punkty szczepień uruchomiono już także w Wadowicach (mieści się w Wadowickim Centrum Kultury przy ulicy Teatralnej) oraz w Oświęcimiu (lodowisko).

Wiadomo, że 10 maja od godz. 15:00 zostanie uruchomiony punkt szczepień powszechnych w hali sportowej Zespołu Szkół im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej, ul. Kościelna 5 [na zdjęciu]. Punkt obejmujący pięć zespołów szczepiennych obsługiwany będzie przez personel suskiego Szpitala Rejonowego. Punkt powstał przy wsparciu organizacyjno – technicznym szkoły i starostwa powiatowego.

Podobne punkty mają zostać uruchomione także w Andrychowie (MDK, ul. Szewska) oraz w Kętach (hala sportowa), ale nie ma jeszcze decyzji co do terminu.

JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA SZCZEPIENIE?

Masz na to kilka sposobów:

  • Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989,
  • zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl,
  • wyślij SMS o treści “SzczepimySie” na numer 880 333 333,
  • w szczególnych przypadkach skontaktuj się bezpośrednio z szpitalem obsługującym PSP

Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin Twojego szczepienia, a następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty. Do rejestracji nie potrzebujesz żadnych dodatkowych danych czy dokumentów, wystarczy że podasz swój nr PESEL.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 05.05.2021 19:00

w Oświęcimiu mówili że idą pod prysznic - łykać pelikany łykać