reklama
reklama

Kobieta miała grozić, że wysadzi dom w powietrze

Na sygnale, Wiadomości, 18.03.2021 12:35,
Błyskawiczna interwencja służb w jednym z domów jednorodzinnych
Kobieta miała grozić, że wysadzi dom w powietrze
W czwartek (18.03) o godz. 10.30 policjanci i strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące mieszkanki Oświęcimia, która groziła samobójstwem.

- Z relacji zgłaszającej tj. pracowniczki kancelarii komorniczej, wynikało, że kobieta telefonicznie skontaktowała się z kancelarią informując, że jeśli jej dług nie zostanie rozratowany to wysadzi dom przy użyciu butli z gazem - informuje nas Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy w rozmowie z 35 – letnią kobietą potwierdzili, że przekazała taką informację pracowniczce kancelarii, jednakże nie miała zamiaru spełnić tej groźby. Chciała jedynie, uzyskać zgodę na możliwość spłaty długu w ratach z uwagi na bardzo trudną sytuacje rodzinną.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy