Kłęby dymu w górach

, Na sygnale, Wiadomości, 11.03.2019 10:12,
W poniedziałek około godziny 10:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w górach w okolicach Andrychowa.
Kłęby dymu w górach
Kłęby dymu widoczne były w okolicach Złotej Górki. Początkowo nie było wiadomo, co się pali. Czy leśnicy wypalają gałęzie i sytuacja jest pod kontrolą, czy doszło do pożaru lasu? Na miejsce wysłani zostali strażacy.

AKTUALIZACJA. Jak dowiedzieliśmy się w Nadleśnictwie Andrychów, nie jest to pożar lasu. Jeden z leśników wypalał gałęzie. Działo się to przy okazji wycinki drzew.

xxx

Od nocy strażacy z niemal wszystkich jednostek z gminy Andrychów i całego regionu cały czas otrzymują kolejne zgłoszenia o szkodach wyrządzonych przez nocną wichurę. Podjęli już setki takich interwencji. Ze wstępnych danych wynika, że w powiecie wadowickim wiatr w różnym stopniu uszkodził ponad 70 dachów budynków.

Więcej na ten temat:


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy