Poważna awaria w kinie Centrum, seanse odwołane

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.03.2019 09:50, INFORMACJA PRASOWA
Seanse i transmisja baletu odwołane. Dzień Mężczyzny pozostaje, ale bez „Kobiet Mafii 2”.
Poważna awaria w kinie Centrum, seanse odwołane

Podczas filmu „Całe szczęście”, 9. marca ok godz. 19:30 doszło do poważnej awarii projektora w kinie Centrum w Wadowicach. Seans został przerwany i nie udało się go kontynuować.

- Awaria jest na tyle poważna, że nie zostanie usunięta wcześniej niż we wtorek, 12. marca. Do tego czasu wszystkie seanse w kinie zostają odwołane a zakupione bilety będą przebukowane na inne terminy lub kino będzie zwracać pieniądze (zwrot pieniędzy wyłącznie na podstawie paragonu) - informuje nas Sylwester Rabenda, kierownik kina Centrum

Dnia Mężczyzny, obchodzonego dnia 10. marca, nie da się przenieść na inny termin, dlatego ten event w kinie Centrum, odbędzie się planowo (10. marca o godz. 21:15) ale, nie będzie „uświetniony” zapowiadanym filmem „Kobiety mafii 2” a doskonałą „czarną komedią” pt. DZIKIE HISTORIE – ten film kino ma do dyspozycji na Blu-ray Disc. Wcześniej zakupione bilety, z nadzieją zobaczenia filmu „Kobiety mafii 2”, zachowują ważność na „Dzikie Historie”, lub będzie można je wykorzystać w dniach 23 – 28 marca w kinie Centrum w Wadowicach, w tym okresie planowane jest wyświetlanie filmu pt. „Kobiety mafii 2”.

Awaria nie pozwala na wyświetlanie kontentu w formacie DCP czyli są to prawie wszystkie filmy (oprócz tych dostarczanych do kin na DVD lub BD) oraz niestety planowany na niedzielne popołudnie pokaz baletu z teatru Bolszoj, Śpiąca Królewna. Balet ten kino pokaże w późniejszym terminie.

Awarie w kinach zdarzają się stosunkowo rzadko ale niestety zdarzają się. Wadowickie kino, przez 18 lat (od początku funkcjonowania, tj. od 26 września 2003 roku), „zaliczyło” jedną. Kino nie grało 2 dni i już mało kto pamięta kiedy to było.

- Kino Centrum wszystkich widzów przeprasza za utrudnienia - czytamy w przesłanej do mamNewsa.pl informacji.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy