Kilkadziesiąt zastępów straży pożarnej gasi pożar zakładu [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 26.09.2020 19:45, PG
Ogromny pożar w Izdebniku.
Kilkadziesiąt zastępów straży pożarnej gasi pożar zakładu [AKTUALIZACJA]
W sobotę (26.09.) około godz. 19:00 straż pożarna dostała informację o pożarze w zakładzie obuwniczo - lakierniczym w miejscowości Izdebnik (gmina Lanckorona) przy ul Dworskiej.

Potężny pożar gaszą wszystkie okoliczne zastępy straży pożarnej z powiatów wadowickiego i myślenickiego oraz cysterna z JRG-3 Kraków. Ogniem został objęty cały budynek. Z pobliskiego budynku Domu Pomocy Społecznej ewakuowano pensjonariuszy, którzy w nim przebywali.

Póki co nie ma informacji, o tym żeby ktoś ucierpiał w pożarze.

Droga krajowa nr 52 jest nieprzejezdna. Pojazdy służb ratowniczych blokują przejazd. Droga jest przejezdna wyłączenie dla samochodów ciężarowych, samochody osobowe kierowane są na objazdy drogami lokalnymi. Policja prosi o omijanie tej trasy.

foto: malopolska112/dk52info

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy