reklama
reklama

Kierowca potrącił pieszego i uciekł. Jest poszukiwany przez policję

Na sygnale, Wiadomości, 21.12.2020 21:15,
Policja apeluje do świadków o pomoc w ustaleniu sprawcy.
Kierowca potrącił pieszego i uciekł. Jest poszukiwany przez policję
Jak informuje oświęcimska policja, W poniedziałek (21.12) o godzinie 18.40 służby ratunkowe interweniowały w Osieku na ulicy Słonecznej, gdzie doszło do potrącenia pieszego.

- W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że mieszkanka Osieka jadąc ulicą swoim samochodem, na poboczu zauważyła leżącego mężczyznę. Był to 61 – letni mieszkaniec Osieka. Badania lekarskie wykazały, że pieszy doznał stłuczenia głowy. Natomiast badanie jego stanu trzeźwości wykazało 3,30 promila alkoholu. Z relacji pieszego wynika, że został potrącony przez nieznany samochód - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

Policjanci apelują do osób, które były świadkami zdarzenia o kontakt z oświęcimską komendą Policji pod numer telefonu 47 83 26 280 lub numer alarmowy 112.

foto: KPP Oświęcim

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy