reklama

Most w Andrychowie otwarty zostanie wcześniej?

, Gospodarka, Wiadomości, 21.12.2020 15:30, GM
Władze miasta próbują przejąć inicjatywę w tej sprawie.
Most w Andrychowie otwarty zostanie wcześniej?
Most na drodze wojewódzkiej, ulicy Beskidzkiej, w Andrychowie jest już gotowy. Stoi zastawiony barierkami, a kierowcy w Andrychowie denerwują się stojąc w kilometrowych korkach na andrychowskich ulicach.


Niedawno Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie, informował nas, że most otwarty zostanie dopiero w połowie stycznia 2021 roku. Bo wcześniej nowy obiekt musi przejść odbiory, a to wszystko trwa, a zajmuje się tym inna instytucja – wojewódzki nadzór budowlany.

Niestety, ale te zapowiedzi podniosły ciśnienie andrychowskim kierowcom.

Jak udało nam się dowiedzieć, są szanse na przyspieszenie terminów. Takie przynajmniej nadzieje mają władze Andrychowa.

- Wspólnie z Zarządem Dróg Wojewódzkich próbujemy interweniować w nadzorze budowlanym, aby ze względów społecznych maksymalnie przyspieszyć prace związane z dopuszczeniem mostu do użytku, przynajmniej na początku dla samochodów osobowych. Zależy nam na tym, aby stało się to jak najszybciej z uwagi właśnie na olbrzymie problemy komunikacyjne w mieście wywołane zamknięciem mostu i wzmożonym ruchem przedświątecznym – mówi nam burmistrz Andrychowa Tomasz Żak.

Będziemy informować o terminie otwarcia mostu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

juzzepe, 21.12.2020 20:10

miał być otwarty do końca roku 2020 tak nasza gmina żądzą jak ślimaki

juzzepe, 21.12.2020 20:07

trzeba obciąć diety tak jak w Wadowicach za błędy naszym radnych i sołectw nie podnosić za śmieci i podatki OBCIĄĆ burmistrzowi I RADNYM ZA BŁĘDY

juzzepe, 21.12.2020 19:59

miał być otwarty do końca roku 2020 tak nasza gmina żądzą jak ślimaki

pietrek559, 21.12.2020 17:02

Można otworzyć go w nocy cofając barierki