reklama
reklama

ITD kontroluje przewoźników w powiecie wadowickim

Na sygnale, Wiadomości, 15.02.2023 19:00, red
Jeden z busów kontrolowany był przez ponad godzinę.
ITD kontroluje przewoźników w powiecie wadowickim
Od wielu lat pasażerowie mają sporo uwag do jakości usług świadczonych przez niektóre firmy przewozowe na terenie powiatu wadowickiego.Nic więc dziwnego, że regularnie kierują skargi na policję, do urzędów czy do Inspekcji Transportu Drogowego. To - wydaje się - jedyna szansa, że coś się poprawi.

Funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego czasami przeprowadzają akcje kontrolne na terenie powiatu wadowickiego. Taka właśnie miała miejsce w środę (15.02) w Wadowicach. Jeden z busów kontrolowany był przez ponad godzinę.

Na razie nie znamy wyników kontroli. Będziemy informować.

Dodajmy, że ostatnio głośno było o kontroli busa obsługującego połączenia na trasie Bielsko-Biała - Kraków: Szokujace wyniki kontroli busa, który jeździ na trasie Krakow - Bielsko-Bialafoto: Patryk
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Gość, 15.02.2023 21:05

Brawo dla Inspektorów z ITD. W Was nadzieja, jesteście teraz bardzo potrzebni. Busiarze bez kontroli robią co chcą.

Koniczynka, 15.02.2023 20:42

I bardzo dobrze. Zgłaszać wszystkie nieprawidłowości. Na celu busy janiso. Dość samowolki!!!!!!! Gdzie janiso ma rozkłady jazdy???? Nie ma!!!!! To unikajcie tych busów. Właściciel jest niepoważnym człowiekiem. Janiso pamiętaj... Karma wraca!!!!!! Dość tego przewoźnika. Cwany jesteś to pokaż jaja i jeździj dalej za złotówkę.... ITD codziennie będzie miało zgłoszenia.

Koniczynka, 15.02.2023 20:39

I bardzo dobrze. Zgłaszać wszystkie nieprawidłowości. Na celu busy janiso. Dość samowolki!!!!!!! Gdzie janiso ma rozkłady jazdy???? Nie ma!!!!! To unikajcie tych budowy.