reklama

Gigantyczna kolejka do wymazów na koronawirusa w Andrychowie [FOTO]

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 15.03.2021 13:30,
Tak dużej kolejki jeszcze nigdy nie było.
Gigantyczna kolejka do wymazów na koronawirusa w Andrychowie [FOTO]
W dnia na dzień w całym regionie przybywa nowych przypadków koronawirusa. Lekarze coraz częściej zlecają wykonanie testów. Punkt pobierania wymazów na parkingu przy basenie odkrytym w Andrychowie przechodzi w ostatnich dnia oblężenie.

- 2 godziny czekania jak nic - mówiła nam w poniedziałek (15.03) w południe jedna z mieszkanek, która stała w długiej kolejce do punktu pobrań.

Samochody ustawiały się już na ulicy Słowackiego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Dr Wesół, 15.03.2021 20:13

ODA DO WYMAZU O Wyrocznio z blaszaka! Złapała mnie dziś sraka. Przepraszam – obstrukcja żołądkowa, Boli mnie też głowa. Więc pomyślałem od razu: - Trzeba do wymazu! Czy grypa to? Angina? Dur brzuszny? Przepuklina? Wszystko to nieważne, Odeszło już w niebyt. Dziś choroba nowa – odnietoperzowa! Kitajec pożarł gacka, Syf przybył tu znienacka! Więc pomyślałem od razu: - Trzeba do wymazu! Strzeżcie się sąsiedzi Bakcyl we mnie siedzi. Dwa tygodnie urlopu, Pod oknem partol UOP-u. Siedzę dziś w domu pokornie, Oglądam telewizornie I kłębią się myśli pod deklem, Co ja wam teraz rzeknę?? Więc pomyślałem od razu: - Od dziś co dzień do wymazu!!!

Zenobiusz Kuśmider, 15.03.2021 17:43

Morze samochodów, a w tle zamazane góry. Nie można się dziwić. W końcu to marzec. Wymarzony miesiąc na tak potrzebne zwiększenie liczby wymazów.

z Kęt, 15.03.2021 17:34

Jak ze wszystkim, to Kęty są znów wzorcowe, w których takich kolejek nie uświadczysz ;-)

Burakz wiejskiej , 15.03.2021 16:31

czy to już agonia totalnej ściemy ??