reklama
reklama

Fatalne skutki zderzenia z drzewem

Na sygnale, Wiadomości, 01.12.2021 10:35,
Kierowcy mogą mówić o sporym szczęściu.
Fatalne skutki zderzenia z drzewem
We wtorek (30.11) w całym regionie wiał silny wiatr, powodujący spore zagrożenie m.in. dla użytkowników dróg.

Około godziny 17:00 złamane przez wiatr drzewo upadło na przód jadącego samochodu marki Toyota na ulicy Kasztanowej w Polance Wielkiej. Pomimo zniszczeń karoserii kierująca pojazdem 40 – letnia mieszkanka Polanki Wielkiej nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała.

W tym samym czasie ulicą z przeciwnego kierunku jechał bus osobowy marki Mercedes, którym oprócz kierowcy podróżowało dwoje pasażerów. Kierowca busa widząc drzewo leżące na jezdni podjął manewr hamowania, więc pojazd jedynie lekko uderzył w konary. W wyniku tego zdarzenia również nikt nie doznał obrażeń ciała.

Na miejscu zdarzenia służby pracowały przez ponad godzinę. Strażacy usunęli drzewo z jezdni po czym ruch pojazdów został wznowiony.
źródło: KPP Oświęcim

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy