reklama

Dzisiaj o 17.00 zawyją syreny policyjnych radiowozów

Na sygnale, Wiadomości, 05.12.2023 14:29, eł

Może być głośno.

Dzisiaj o 17.00 zawyją syreny policyjnych radiowozów

We wtorkowe popołudnie o 17.00 policjanci w całym kraju, również na naszym terenie, mają oddać cześć swoim kolegom, którzy zginęli w czasie wykonywania obowiązków służbowych. Postrzelił ich zatrzymany przez nich, poszukiwany listem gończym mężczyzna, gdy go wieźli nieoznakowanym radiowozem do jednego z wrocławskich komisariatów. Wczoraj (4 grudnia) obydwaj zmarli.

Komendant Główny Policji zwrócił się do policjantów z całego kraju i funkcjonariuszy zaprzyjaźnionych służb, by dzisiaj (5 grudnia) o 17.00 uruchomili syreny radiowozów. - W pędzącym, pełnym niebezpieczeństw świecie zatrzymajmy się. Oddajmy cześć naszym kolegom, którzy zginęli podczas wykonywania obowiązków policjanta. Pokażmy jedność i pamięć o naszych poległych kolegach. Cześć ich pamięci – zaapelował.


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy