reklama

Dwie osoby potrącone w nocy na ulicy. Sprawca poszukiwany przez policję

, Na sygnale, Wiadomości, 01.03.2020 15:35, red
Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia.
Dwie osoby potrącone w nocy na ulicy. Sprawca poszukiwany przez policję

Jak informuje policja, w nocy z 28/29 lutego o godz. 1.00 na trasie Zator – Wadowice /DK-28/ w miejscowości Rudze na ulicy Wadowickiej doszło do wypadku drogowego, w którym potrąconych zostało dwoje pieszych.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca samochodu jadący od strony Zatora, potrącił dwoje pieszych, poruszających się lewą stroną jezdni. W wyniku potrącenia 27 –letni mieszkaniec Malca doznał bardzo poważnych obrażeń ciała i w stanie nieprzytomnym został przewieziony do szpitala. Do szpitala trafiła również jego 26 – letnia żona, która w wyniku potrącenia doznała urazu ręki.

- Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowały służby ratunkowe. Policjanci, aby ustalić dokładne okoliczności i zabezpieczyć ślady przeprowadzili oględziny miejsca, w którym doszło do tego wypadku. Aktualnie prowadzone są dalsze czynności zmierzające do ustalenia samochodu i kierowcy, który odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy rannym.
Apelujemy do świadków zdarzenia oraz osób, które zauważyły samochód mogący brać udział w zdarzeniu, o kontakt z oświęcimską Policją pod numer 47 83 26 280 lub pod numer alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy