Dwa wypadki w ciągu godziny [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 27.11.2018 16:08, red
Kolejne wypadki
Dwa wypadki w ciągu godziny [FOTO] [AKTUALIZACJA]
We wtorek (27.11) po południu, kwadrans po godzinie 15:00 do wypadku doszło na ulicy Sobieskiego, obok stadionu w Kętach. Jak ustalili policjanci 41 – letnia mieszkanka Kęt, kierując samochodem marki VW Taureg, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej potrąciła jadącą na rowerze 57 – letnią mieszkankę Kęt. Ranna rowerzystka została przewieziona do szpitala, gdzie po badaniach okazało się, że doznała wstrząśnienia mózgu oraz ogólnych potłuczeń.

O godzinie 16:05 w Kętach na ulicy 3 -go Maja doszło do kolejnego potrącenia rowerzystki.

Jak wstępnie ustalili policjanci 35 – letni mieszkaniec Porąbki, kierując samochodem marki VW Jetta, wyjeżdżając z parkingu galerii handlowej potrącił jadącą na rowerze 66 – letnią mieszkankę Kęt. W wyniku upadku na jezdnię rowerzystka doznała poważnego urazu głowy i została przewieziona w stanie bardzo ciężkim do szpitala.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

To już kolejne wypadki w ostatnich dniach w gminie Kęty. W niedzielę do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Łękach. Śmiertelnie potrącona została tam 17-letnia kobieta.
źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

specnarz, 29.11.2018 13:57

Na tym rowerze nie widać bocznych odblasków - powinny prześwietlać zdjęcie.