Stara Droga w Bulowicach i Biała Droga w Andrychowie nadal bez remontu

, Gospodarka, Wiadomości, 26.11.2018 19:00, PG
Stara Droga w Bulowicach i Biała Droga w Andrychowie nadal bez remontu

Na przebudowę czeka powiatowa ul. Stara Droga w Bulowicach. Zakres robót związanych remontem i odwodnieniem obejmuje m.in. rozbiórkę jezdni, przebudowę i remont jezdni, poboczy czy budowę chodnika począwszy od przejazdu kolejowego.

Koszt inwestycji to ponad 1,6 mln zł, na które mają po połowie złożyć się gmina Kęty i powiat oświęcimski. Na półkilometrowym odcinku prace miały się rozpocząć jeszcze w tym roku, ale jak na razie unieważniono już dwa przetargi a to dopiero pierwsza część inwestycji na tej drodze.

Z kolei powiat wadowicki ogłosił kolejny przetarg na przebudowę ul. Biała Droga w Andrychowie i Wieprzu. Tu inwestycja jest potężna, bo obejmuje 4 km trasę. Oprócz przebudowy jezdni mają powstać tu także chodniki i ścieżki rowerowe. Modernizacja ta w założeniu miała pochłonąć 10 mln zł, ale na pewno będzie to dużo więcej, bo nie ma firmy która chce się podjąć tego zadania za tak niską cenę.

ul. Stara Droga, Bulowiceul. Biała Droga, Andrychów


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 27.11.2018 05:53

Ja bym nie remontował skoro jest STARA

ioioio5, 26.11.2018 20:51

Ewidentnie pisze przecież Stara droga,no to jaka ma być.jak zmienią nazwę na Nowa droga to będzie już wyremontowana.A Biala droga będzie wyremontowana na zimę .jeeeezzzu o co ten krzyk :D