Spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia

, Na sygnale, Wiadomości, 27.11.2018 10:21,
Zarzut spowodowania wypadku i ucieczki z miejsca zdarzenia usłyszał mężczyzna, który potrącił prawidłowo idącą pieszą.
Spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia
Jak informuje policja, do zdarzenia doszło 21 listopada w Rzykach. Nieustalony wówczas kierujący nieznanym pojazdem, w trakcie wykonywania manewru omijania innego samochodu potrącił prawidłowo idącą 45-letnią kobietę.

Pieszej na szczęście nic poważnego się nie stało, sama udała się do lekarza, a następnie poinformowała o zdarzeniu Policję.

- Sprawca potrącenia następnego dnia sam zgłosił się do Komisariatu Policji w Andrychowie informując o zaistniałym zdarzeniu drogowym. Podczas przesłuchania mężczyzna złożył obszerne wyjaśnienia na tę okoliczność, jak się okazało nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami, a w chwili zdarzenia poruszał się samochodem Renault Megane. Teraz ze swojego postępowania 29-latek będzie się tłumaczył przed Sądem - informuje Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.


źródło: policja


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy