reklama
reklama

Dwa kolejne zdarzenia z motocyklistami. Wiadomo, jaka była ich przyczyna

Na sygnale, Wiadomości, 03.07.2023 08:10, red
W niedzielę (2.07) - W Nidku i Świnnej Porębie - doszło do dwóch kolejnych zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów.
Dwa kolejne zdarzenia z motocyklistami. Wiadomo, jaka była ich przyczyna
W niedzielę przed południem zespół ratownictwa medycznego i policja interweniowali w Nidku na ulicy św. Barbary. Tam - jak wynika ze wstępnych ustaleń policji - pijany kierowca motocykla na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wylądował w rowie. Motocyklista miał 2,4 promila alkoholu. W obrażeniami nogi został przewieziony do szpitala.

Z kolei w niedzielę wieczorem na drodze krajowej nr 28 w Świnnej Porębie kolizję z kierowcą motocykla spowodował kierowca skody, który z uwagi na korek wykonał nieprawidłowo manewr skrętu w lewo, chciał zawracać w miejsce niedozwolonym i doprowadził do zderzenia z kierowcą jednośladu [na zdjęciu]. Kierowca skody został ukarany mandatem. Motocykliście została udzielona pomoc medyczna.

foto: FB / Małopolska Alarmowo
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy