reklama
reklama

Drugi dzień poszukiwań zaginionego mężczyzny [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 31.10.2019 15:20, DK
W działaniach uczestniczyło kilkudziesięciu strażaków ochotników.
Drugi dzień poszukiwań zaginionego mężczyzny [AKTUALIZACJA]

AKTUALIZACJA: 22:00
W czwartek wieczorem policja poinformowała, że poszukiwany mężczyzna została odnaleziony. Jest cały i zdrowy

--------------------------------------------------------------
xxx
W środę (30.10) policjanci otrzymali informacje o zaginięciu 19-letniego Marcina z Choczni. Młody mężczyzna ostatni raz widziany był dzień wcześniej około godziny 18:00, kiedy wyszedł z miejsca zamieszkania w Choczni. Zostawił list. Od tej pory nie ma z nim kontaktu. W nocy ze środy na czwartek do poszukiwań zaginionego w terenie zaangażowano policjantów oraz strażaków z gminy Wadowice. Poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

W czwartek poszukiwania w Choczni były kontynuowane - uczestniczyło w nich kilkudziesięciu strażaków, którzy dokładnie sprawdzili teren w Choczni. Mężczyzny nie odnaleziono. O godz. 15:00 akcja została zakończona.
Osoby, które posiadają informacje o aktualnym miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policją: 997 lub z nr alarmowym 112.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy