reklama

Co się działo na Pańskiej Górze? Uratowano życie 34-latka

, Na sygnale, Wiadomości, 22.10.2021 15:06, red
Do tego zdarzenia doszło w czwartek w Andrychowie.
Co się działo na Pańskiej Górze? Uratowano życie 34-latka
W czwartek (21.10) dyżurny andrychowskiego komisariatu otrzymał telefoniczne zgłoszenie o mężczyźnie, który chciał odebrać sobie życie. Według informacji przekazanych przez osobę zgłaszającą, młody mężczyzna siedział na gałęzi drzewa i miał założoną pętlę na szyi.

- Zgłaszający usiłował nawiązać rozmowę z desperatem, powiadamiając jednocześnie Policję, jednak mężczyzna zsunął się z drzewa i szybko oddalił. W rejon Pańskiej Góry natychmiast zostały skierowane policyjne załogi. Funkcjonariusze wykonali szereg sprawdzeń i ustaleń, aby ustalić dane mężczyzny, przeszukując równocześnie teren miasta i gminy Andrychów, w działaniach poszukiwawczych brał również udział przewodnik z psem tropiącym - informuje asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Obserwując na bieżąco monitoring miejski policjanci zauważyli na ul. Włókniarzy mężczyznę odpowiadającemu ubiorem temu, który chciał odebrać sobie życie. Jak się okazało, typowania mundurowych okazały się słuszne. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego i 34-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego trafił pod opiekę specjalistów.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy