reklama

Nowo otwarty sklep „Fabex” w Bulowicach

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.11.2021 13:30,

Zapraszamy do nowo otwartego sklepu „Fabex” znajdującego się w Bulowicach przy ulicy Bielskiej 12.

Nowo otwarty sklep „Fabex” w Bulowicach

Sklep FABEX oferuje:

• PANELE WINYLOWE LVT (NAJLEPSZA ALTERNATYWA DLA PŁYTEK CERAMICZNYCH)

• PANELE WODOODPORNE TREND 4V (AC5)

• DRZWI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

• FARBY DO WNĘTRZ

• TYNKI FASADOWE

• AKCESORIA MALARSKIE

- SZEROKA GAMA WZORÓW I KOLORÓW

- ATRAKCYJNE CENY

- POMIAR TRANSPORT MONTAŻ

ODWIEDŹ NAS W PUNKCIE SPRZEDAŻY LUB ZADZWOŃ I ZAMÓW : 608 434 159 LUB 505 069 751

Bulowice, ulica Bielska 12.


PANELE WINYLOWE (LVT) cieszą się coraz większą popularnością. Mogą być montowane metodą na klik lub na klej a także położysz je na stare płytki bez konieczności ich skuwania. Panele LVT bez problemu położysz sam albo my zrobimy to za ciebie. Panele winylowe idealnie nadają się na ogrzewania podłogowe poprzez wysoki współczynnik przenikalności ciepła. Są w pełni wodoodporne, trwałe, ciche i łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki swoim właściwością sprawdzają się w pomieszczeniach wilgotnych jak łazienka czy kuchnia oraz tradycyjnych jak salon, sypialnia, korytarz. Są całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia i nadają się do recyklingu.


DRZWI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE, które posiadamy w swojej ofercie są najczęściej polecane przez fachowców, ogromna gama rodzajów, wzorów i kolorów. Szeroki wybór producentów takich jak DRE, POL-SKONE, DOORSY, ERKADO, INTENSO, PORTA, INVADO pozwoli Ci wybrać idealne drzwi do Twojego domu.

Oferujemy Państwu profesjonalną poradę, pomiar, dowóz oraz montaż.


FARBY DO WNĘTRZ I TYNKI FASADOWE, producent Greinplast oraz Kabe to jakościowo jedne z najlepszych na polskim rynku produktów przeznaczonych do malowania ścian i sufitów. Bardzo dobrze kryjące farby oraz tynki sprawią że twoje ściany nabiorą nowego blasku i utrzymają swój kolor przez długi czas.

Odwiedź nas lub zadzwoń i zamów.
U nas zaopatrzysz się również w najpotrzebniejsze, drobne narzędzia oraz akcesoria malarskie: wałki, pędzle, taśmy, folie ochronne, kuwety malarskie, itp..


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy