reklama
reklama

Chwile grozy na Wadowickiej, auto stoczyło się ze skarpy w las

Na sygnale, Wiadomości, 03.05.2018 14:27, red
Do zdarzenia doszło 3 maja przed południem przed jednym z parków rozrywki w Zatorze.
Chwile grozy na Wadowickiej, auto stoczyło się ze skarpy w las
Do niebezpiecznej sytuacji na drodze doszło ul. Wadowickiej (droga krajowa nr 28) w rejonie parku rozrywki Zatorland.,


- Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy zderzenie 2 pojazdów gdzie jeden z nich w skutek uderzenia w tył osunął się na pobocze, a następnie stoczył w dół skarpy. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Żadna osoba nie odniosła obrażeń. Podczas prowadzonych działań ruch na DK28 Zator-Wadowice odbywał się wahadłowo. Utrudnienia w ruchu drogowym trwały godzinę - relacjonują strażacy z OSP Zator.

Na miejscu interweniowali strażacy z OSP Zator, JRG Wadowice, JRG Oświęcim zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Jak ustalili policjanci mieszkaniec Gminy Zator kierując samochodem marki Mitsubishi najechał na tył samochodu marki Mercedes, którym kierował 27 – letni mieszkaniec Zielonej Góry, a który zjechał z jezdni, i zsunął się z kilkumetrowej skarpy. Kierowca mercedesa ani podróżująca z nim pasażerka nie odnieśli obrażeń , w związku z tym sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.


foto: OSP Zator

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy