reklama

Chcą szczepić, ale nie mają czym

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 18.02.2021 15:30,
Nie ma szczepionek.
Chcą szczepić, ale nie mają czym
Kierownictwo szpitala w Suchej Beskidzkiej poinformowało o wstrzymaniu szczepień pracowników tej lecznicy:

Poniżej komunikat:

W związku z informacją otrzymaną dziś, 18.02 (czwartek) w godzinach popołudniowych z Agencji Rezerw Materiałowych o wstrzymaniu dla naszego Zespołu dostaw szczepionek, wszystkie zaplanowane drugie podania szczepionki dla osób z grupy 0 w dniu 19.02 (piątek) zostają czasowo wstrzymane.

Zaistniała sytuacja jest rezultatem otrzymanych dyspozycji od organów nadrzędnych. Wszystkie osoby zostaną poinformowane o nowych terminach szczepień niezwłocznie po uzyskaniu informacji o kolejnych datach dostaw.

Dyrekcja ZOZ w Suchej Beskidzkiej


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kamieni.kupa, 18.02.2021 16:40

Musimy podziękować Komisji Europejskiej za wspaniale wynegocjowaną umowę z producentami na dostawy szczepionek! Nie ma co, brukselskie lewactwo po raz kolejny się popisało!