reklama

Dieta pudełkowa - dlaczego warto z niej skorzystać?

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.02.2021 10:50,
Dieta pudełkowa, zwana także cateringiem dietetycznym z dostawą, stale cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wynika to z wielu korzyści, które przynosi. Jakie konkretnie profity niesie jedzenie pudełkowe? Które diety są najlepsze w cateringu pudełkowym?
Dieta pudełkowa - dlaczego warto z niej skorzystać?

Pięć powodów, dla których warto zamówić dietę pudełkową z dostawą

 1. Oszczędność pieniędzy i czasu. Wielu osobom wydaje się, że catering dietetyczny Kraków jest drogim rozwiązaniem, jednak po głębszej analizie okazuje się, że nie. Wielokrotnie zdarzyło się niejednemu, podczas zakupów robionych w pośpiechu, sięgnąć po niepotrzebne produkty spożywcze, które później lądują w koszu. Korzystając z diety pudełkowej klient otrzymuje tyle jedzenia, ile potrzebuje. Ponadto zyskuje wolny czas, który obecnie jest na wagę złota. Nie musi robić zakupów, gotować, zmywać.

 2. Gotowe, zbilansowane posiłki codziennie pod ręką. Każdego dnia zamawiający otrzymuje 5 dań, przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy. Są one zapakowane i zamknięte w estetycznych, hermetycznych opakowaniach, by następnie zostać dostarczone pod wskazany przez klienta adres. Posiłki są nie tylko świeże, ale i smaczne.

 3. Organizm otrzymuje wszystko to, czego potrzebuje, czyli: pełnowartościowe, zbilansowane jedzenia, którego kaloryczność odpowiada potrzebom organizmu konsumenta. Doświadczony dietetyk czuwa nad prawidłową kompozycją posiłków. Tak, by dostarczyły wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

 4. Więcej niż odchudzanie. Pierwszym skojarzeniem dotyczącym cateringu pudełkowego jest odchudzanie. Dzięki temu rodzajowi diety dużo łatwiej jest się zdyscyplinować. Dlaczego? Ponieważ codziennie dostarczane, gotowe posiłki są zawsze pod ręką i nie występują napady głodu, z którymi trzeba walczyć. Zapobiega to podjadaniu, niekorzystnemu w utrzymaniu wagi. Dieta pudełkowa z dostawą to nie tylko oferta dla osób odchudzających się. Wiadomym jest, że prawidłowe odżywianie ma wpływ na samopoczucie, jak i pomaga w zapobieganiu wielu chorób. Jedzenie pudełkowe jest idealną opcją dla tych, którym zależy na racjonalnym odżywianiu oraz dbaniu o swoje zdrowie.

 5. Zestaw próbny dla niezdecydowanych. Najczęściej dotyczy jednego dnia próbnego. Jego koszt jest niższy od regularnych cen cateringu dietetycznego. Dzięki niemu można potwierdzić smak diety pudełkowej, sprawdzić jak naprawdę wygląda i czy klientowi odpowiada.


Najlepsze diety w cateringu dietetycznym z dostawą

Wśród konsumentów największą popularnością cieszą się poniższe programy żywieniowe:

 • Slim fit - dieta zapewniająca zdrowe odżywianie, ustabilizowany tryb życia. W jej skład wchodzi w 5 odpowiednio zbilansowanych dań, które pokrywają codzienne zapotrzebowanie organizmu na wszelkie niezbędne składniki odżywcze.

 • Gluten&Diary Free, czyli dieta bezglutenowa i beznabiałowa. Idealna dla osób z nietolerancjami pokarmowymi. Zaleca się ją także w schorzeniach takich jak np. Hashimoto. Oparta na rybach, owocach, mięsie i bezglutenowych produktach zbożowych.

 • Vegan - dieta wegańska, w której posiłki przygotowywane są z produktów roślinnych. Skierowana do osób, które chcą prowadzić zdrowy, ekologiczny tryb życia. Dania gotowane są na bazie owoców, roślin strączkowych, warzyw, zbóż.

 • Low Carb tj. dieta niskowęglowodanowa z większą ilością białka. Przeważa w niej głównie mięso, nabiał, owoce, warzywa, przez co posiłki są sycące. Ta dieta pudełkowa przyspiesza metabolizm, pozwala, bez głodowania, szybko schudnąć.

 • Sport - dieta dla osób, które regularnie trenują. Ułożona tak, by dostarczała organizmowi odpowiednią ilość makro oraz mikroskładników. Jej zadaniem jest wsparcie w regeneracji powysiłkowej oraz osiągnięciu założonych celów treningowych. Świetnie sprawdzi się w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej.

 • Keto Power - dieta, gdzie jedząc tłuszcz, spała się tłuszcz. Dieta pudełkowa ketogeniczna zawiera maksimum 10% węglowodanów. Zapewnia spadek masy ciała oraz lepsze samopoczucie. Zalecana w leczeniu wielu chorób. Znajdują się w niej takie produkty, jak : awokado, jaja, tłuste ryby, a nawet keto-desery. Jest niezwykle skuteczna w leczeniu otyłości.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy