reklama

Auto wypadło z drogi i skasowało ogrodzenie [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 13.02.2021 11:16,
Wypadek na trasie Andrychów - Zator.
Auto wypadło z drogi i skasowało ogrodzenie [FOTO] [AKTUALIZACJA]
Po kolejnej śnieżycy na drogach panują fatalne warunki. Trzeba zachować wyjątkową ostrożność.

W sobotę (13.02) około godziny 10:50 w Wieprzu na drodze wojewódzkiej w rejonie szkoły volkswagen golf wypadł z drogi, a jazdę zakończył na ogrodzeniu [na zdjęciu]. Kierowca nie odniósł obrażeń.

Chwilę później do innego zdarzenia doszło w Wieprzu na ulicy Nideckiej. Tam auto wylądowało w rowie. Pomocy medycznej wymaga 65-letni kierowca, który prawdopodobnie zasłabł za kierownicą. Interweniowały tam służby ratownicze: strażacy z JRG Andrychów i OSP Wieprz, zespół ratownictwa medycznego.

- Resuscytacja przebiegła prawidłowo, osoba poszkodowana odzyskała funkcje życiowe - informują strażacy z OSP Wieprz. Kierowca został przewieziony do szpitala.
foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

хpek, 14.02.2021 00:02

za mało straży, przydałoby się jeszcze z 10 aut