Andrychowscy kryminalni odzyskali BMW o wartości 100 tys. złotych

, Na sygnale, Wiadomości, 18.07.2018 12:20, red
Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Andrychowie odzyskali utracony w wyniku kradzieży samochód.
Andrychowscy kryminalni odzyskali BMW o wartości 100 tys. złotych
Jak informuje policja, pod koniec czerwca tego roku Komisariat Policji w Andrychowie został powiadomiony o kradzieży samochodu marki BMW X70 o wartości 100 000 złotych. Samochód został skradziony w godzinach nocnych z parkingu hotelowego na terenie gminy Andrychów.

- Z uwagi na charakter zdarzenia w sprawę zaangażowani zostali funkcjonariusze andrychowskiego wydziału kryminalnego, którzy podjęli stosowne czynności wykrywcze. Ponadto jak w tego typu przypadkach samochód został zarejestrowany w policyjnych bazach, jako utracony w wyniku przestępstwa - informuje policja w komunikacie.

16 lipca br. policjanci z Andrychowa wspólnie z funkcjonariuszami KMP w Bielsku - Białej, na terenie powiatu bielskiego przeprowadzili realizację, w trakcie której zabezpieczyli utracone BMW. Samochód ukryty był na terenie opuszczonej posesji.

Pojazd powrócił do użytkowników. - W sprawie kradzieży w dalszym ciągu prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia sprawców tego przestępstwa - informuje policja.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 21.07.2018 16:28

Przeciez wiadomo ze MN ma zdjecia z WWW innych serwisow