reklama

45-latek poszedł do sklepu, a wylądował w... więzieniu

Na sygnale, Wiadomości, 31.10.2023 15:00,
Mężczyzna został zatrzymany i najpierw trafił do policyjnych pomieszczeń dla zatrzymanych, a dzień później do Zakładu Karnego w Wadowicach gdzie spędzi najbliższe pół roku.
45-latek poszedł do sklepu, a wylądował w... więzieniu
W piątek (27.10) policjanci z komendy w Suchej Beskidzkiej, będąc już po służbie, zauważyli przy sklepie spożywczym na terenie gminy Stryszawa pewnego 45-letniego mężczyznę. Ten rozpoznał policjantów i na ich widok zmienił kierunek z myślą, że nie został zauważony.

Funkcjonariusze wiedzieli jednak, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej w celu odbycia kary pozbawienia wolności i szybko ruszyli w kierunku 45-latka, zatrzymując go.

Ponieważ obaj policjanci byli po służbie, powiadomili o sytuacji dyżurnego, który na miejsce skierował patrol, któremu kryminalni przekazali poszukiwanego. 45-latek dzień później został przewieziony do Zakładu Karnego w Wadowicach, gdzie spędzi 6 miesięcy za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

źrodło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy