reklama

Kradną znicze na cmentarzu. Uwaga na złodziei!

MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 31.10.2023 07:52,
Niektórzy nie mają skrupułów.
Kradną znicze na cmentarzu. Uwaga na złodziei!
Niestety, takie sytuacja nadal się zdarzają. Chodzi o kradzież zniczy z pomników na cmentarzu. Zagrożone są oczywiście znicze największe, najdroższe, a niektóre potrafią kosztować nawet 100 zł.


Niektóre osoby odwiedzające w tych dniach cmentarze nie mają skrupułów. Ostrzega o tym jedna z naszych Czytelniczek.

W okresie Wszystkich Świętych uwaga na złodziei na cmentarzu! Nie dalej jak wczoraj kupiłyśmy z mamą piękne znicze szklane, duże, a dziś już nie było nic na grobie! Szok, miejcie Państwo oczy na baczności albo kupujcie najtańsze takie, które nie rzucają się w oczy. Masakra!

- pisze pani Justyna

Dodajmy, że na wielu cmentarzach stoją już specjalne Zniczodzielnie. To miejsce, gdzie każdy może położyć starego, ale niezniszczonego znicza. Ktoś inny może sobie go zabrać, kupić wkład i położyć na pomnik. Tak normalnie, bez kradzieży.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

buli, 31.10.2023 07:53

Taaaa... Ciekawe jak mam uważać..? Znowu głupie slogany... Może będę nocował na cmentarzu... Po co kupują takie drogie znicze??? Pokazać że polaka jeszcze stać na "wypasionego" znicza :) . Wyścig kto kupi lepszego... :) . Pamięć po drugiej osobie ma się w sercu ! ! ! ! !