reklama
reklama

44-latek jechał bez uprawnień, miał przy sobie narkotyki i był poszukiwany

Na sygnale, Wiadomości, 19.01.2022 10:27,
Policjanci z Andrychowa zatrzymali 44-latka, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności oraz ustalenia miejsca pobytu.
44-latek jechał bez uprawnień, miał przy sobie narkotyki i był poszukiwany
Kilka dni temu patrol dzielnicowych z Andrychowa zatrzymał do kontroli drogowej kierującego fordem.

- Po sprawdzeniu w policyjnych systemach danych personalnych 44-letniego mężczyzny, okazało się, że jest on poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz odbycia kary 2 lat i 45 dni pozbawienia wolności. Ponadto wyszło na jaw, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami - informuje asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Dodatkowo w trakcie kontroli funkcjonariusze znaleźli w pojeździe woreczek strunowy z amfetaminą, a podczas przeszukania miejsca zamieszkania 44-latka - amfetaminę i tabletki ekstazy. Śledczy przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał. Po czynnościach mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy