reklama

20-latek za kierownicą bmw i rajd w terenie zabudowanym

, Na sygnale, Wiadomości, 01.02.2019 16:15,
Młody kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
20-latek za kierownicą bmw i rajd w terenie zabudowanym

Policjanci z wadowickiej drogówki namierzyli kierowcę BMW, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 54 km/h i stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło w czwartek (31.01) w miejscowości Zebrzydowice (gmina Kalwaria Zebrzydowska). Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Wadowicach zatrzymali do kontroli drogowej kierującego BMW, który poruszał się z prędkością 104 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Piratem drogowym okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, na którego w związku z popełnionym wykroczeniem, policjanci nałożyli mandat i 10 punktów karnych, a także zatrzymali jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać za trzy miesiące.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

-JOE-, 02.02.2019 07:26

No właśnie jak sam przyznajesz to do końca nie wiesz więc się dowiedz co i jak a potem komentuj

Keson, 02.02.2019 06:36

jak to jest zatrzymują uprawnienia czy dokument, bo do końca nie wiem ??? A skoro nie trzeba teraz mieć przy sobie dokumnetów o jak to wygląda ???