reklama
reklama

17-latek z narkotykami, odpowie jak dorosły

Na sygnale, Wiadomości, 11.06.2024 15:31,
Chłopak usłyszał pięć zarzutów.
17-latek z narkotykami, odpowie jak dorosły
W sobotę (8.06) policjanci z Kalwarii Zebrzydowskiej podczas patrolowania terenu miasta zauważyli w rejonie boiska sportowego dwóch mężczyzn spożywających alkohol.


Mundurowi podjęli interwencję.

W jej trakcie w plecaku jednego z mężczyzn znaleźli słoik z zawartością marihuany (ponad 45 gramów), a także wagę i młynek. Czarnorynkowa wartość tego towaru to ponad 2 tys. zł. 17-letni właściciel zabronionych substancji został zatrzymany i trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych w wadowickiej komendzie.

- Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi przedstawić 17-latkowi łącznie aż pięć zarzutów tj. posiadania znacznej ilości narkotyków oraz cztery zarzuty udzielania ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej innym osobom, w tym osobie małoletniej. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwa mieszkańcowi powiatu wadowickiego grozi kara pozbawienia wolności od 3 do nawet 20 lat - informuje st. asp Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

- Apelujemy do osób, które mogą mieć kontakt z narkotykami, z dopalaczami, aby pamiętały, że jest to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia. Dbając o bezpieczeństwo naszych bliskich i przyjaciół, nie pozwólmy im przyjmować substancji, których pochodzenia i składu nie znają. Reagujmy i sami stanowczo odmawiajmy, gdy ktoś namawia nas na dopalacze. Nigdy nie wiemy, jak organizm ludzki zachowa się po zażyciu nawet najmniejszej dawki takiej substancji chemicznej - dodaje rzeczniczka policji.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

slift, 11.06.2024 17:47

KOSHERNE Aj-Waj! Heja Heja zróbmy z goja geja https://vider.info/vid/+fs85vns

Kamrat, 11.06.2024 17:22

Co za chore prawo żydowskie od 3 do 20 lat za marihuanę to ile grozi polskojęzycznym rządom pochodzenia ukraińsko żydowskiego za zniszczenie gospodarki sprzedanie Polski za lockdowny przymus szczepienia trucizną na srovida pseudo lekarzą którzy decydują ludzi dzieci trucizną z big farmy ile grozi tym ludobójcą ile grozi temu naziscie Bill Gatesowi i firmą którzy tą trucizną którą szprycują dzieci i trucizną którą xaszoryciwski ludzi Polaków na srovida do depopulacji ludzi ile grozi sanepidą że na to pozwalają dziennikarza głównego ścieku celebrytą jesteście mafią żydowską że za coś takiego chcecie młodego chłopaka zamknąć na wieloletnie więzienie nie żebym popierał narkomanię handel narkotykami ale taka kara to jest chora jak całe to żydowskie prawo w Polsce