11 nowych przypadków koronawirusa w gminie Andrychów

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 06.08.2020 14:47, red
Statystyki mocno w górę
11 nowych przypadków koronawirusa w gminie Andrychów

Z danych przedstawionych przez wadowicki sanepid w czwartkowe popołudnie wynika, że w ciągu ostatniej doby w gminie Andrychów zdiagnozowano aż 11 nowych przypadków koronawirusa, a w gminie Brzeźnica jeden nowy.

Poniżej komunikat w tej sprawie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wadowicach informuje, że do dnia 06 sierpnia 2020 roku, godz. 13.00 na terenie powiatu wadowickiego odnotowano:

  • liczba mieszkańców objętych kwarantanną - 341 osób
  • liczba osób zakażonych – 174 + 3 osoby wykazywane przez inne województwo i powiat

w tym:

  • liczba zgonów - 3
  • liczba ozdrowieńców - 43 + 3 wykazane przez inne województwo i powiat

Liczba ta w poszczególnych gminach rozkłada się następująco:

Gm. Andrychów – 86 w kwarantannie. 36 osób zakażonych, w tym 9 ozdrowieńców - 1 wykazany przez inne województwo, 5 osób zakażonych hospitalizowanych, 21 osób w izolacji domowej, 1 osoba niestety zmarła.

Gm. Brzeźnica – 14 w kwarantannie. 9 osób zakażonych, w tym 5 ozdrowieńców, 3 osoby w izolacji domowej, 1 osoba niestety zmarła.

Gm. Kalwaria Zebrzydowska – 13 w kwarantannie. 7 osób zakażonych w tym 4 ozdrowieńców, 2 osoby w izolacji domowej, 1 osoba niestety zmarła.

Gm. Lanckorona – 11 w kwarantannie. 9 osób zakażonych w tym 7 ozdrowieńców, 2 osoby w izolacji domowej.

Gm. Mucharz – 37 w kwarantannie. 40 osób zakażonych, w tym 7 ozdrowieńców, 31 osób w izolacji domowej, 2 osoby w hospitalizacji.

Gm. Spytkowice – 20 w kwarantannie. 1 osoba zakażona- ozdrowieniec wykazywany przez inny powiat.

Gm. Stryszów – 13 w kwarantannie. 5 osób zakażonych w izolacji domowej.

Gm. Tomice – 39 w kwarantannie. 2 osoby zakażone w tym 1 osoba w izolatorium, 1 ozdrowieniec wykazany przez inny powiat.

Gm. Wadowice – 58 w kwarantannie. 27 osób zakażonych, w tym 2 ozdrowieńców, 23 osoby w izolacji domowej, 1 osoba hospitalizowana, 1 osoba w izolatorium.

Gm. Wieprz – 50 w kwarantannie. 41 osób zakażonych w tym 10 ozdrowieńców, 28 osób w izolacji domowej, 2 osoby hospitalizowane, 1 osoba w izolatorium.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy