reklama

Gdzie i kiedy przejedzie w piątek Tour de Pologne? [AKTUALIZACJA]

, Sport, Wiadomości, 07.08.2020 09:00, red
Piątkowy etap wiedzie z Wadowic do Bielska-Białej.
Gdzie i kiedy przejedzie w piątek Tour de Pologne? [AKTUALIZACJA]

W piątek (7.08) podczas trzeciego etapu, kolarze przejadą na trasie Wadowice - Bielsko-Biała.

W powiecie wadowickim wyścig wyznaczono z Wadowic przez Wieprz, Andrychów (ul. Batorego, Krakowska, Żwirki i Wigury, Tkacka, Beskidzka).

Dla Andrychowa będzie to wręcz historyczne wydarzenie, bo tej rangi wyścig zawita do miasta po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat.

Kolarze wyjadą z Wadowic po godzinie 11:00. Będą utrudnienia w ruchu. W godz. 11:00 do 13:00 na trasie przejazdu wyścigu kolarskiego drogi zostaną okresowo zablokowane.

- Należy bezwzględnie stosować się do poleceń wydawanych przez policjantów i inne osoby uczestniczące w zabezpieczeniu wyścigu kolarskiego. Prosimy zwracać uwagę na oznakowanie dróg - informują policjanci.

Poniżej prezentujemy dokładne czasy przejazdu kolarzy i mapki.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama