reklama
reklama

Zimne grzejniki na osiedlu w Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 25.12.2023 10:37, NEWSY CZYTELNIKÓW
Zimne święta w niektórych mieszkaniach w Andrychowie.
Zimne grzejniki na osiedlu w Andrychowie
W świąteczny poniedziałek od rana mieszkańcy informują nas, że nie grzeją grzejniki w budynku przy ulicy Lenartowicza 18 w Andrychowie. Mamy też podobne zgłoszenia z innych budynków.

Co się stało? Na razie nie wiadomo. Prawdopodobnie doszło do awarii. W święta trudno jest się skontaktować z administracją spółdzielni mieszkaniowej. Udało nam się dodzwonić do osiedlowej ciepłowni. Tam poinformowano nas, że pracownik właśnie poszedł sprawdzić sytuację w budynku i ustalić powód awarii.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

znanywmiescie, 25.12.2023 14:55

ASM to komuna w komunie. Znam to z autopsji. Jak pierdyknie rura z wodą z w sobotę wieczorem to woda będzie się lała do poniedziałku do 10-tej rano.