Zasypane chodniki, najlepiej jest przed...

, MAGAZYN, Wiadomości, 15.01.2021 11:15,
Jest sporo do zrobienia.
Zasypane chodniki, najlepiej jest przed...
W piątek (15.01) przed południem przestał padać śnieg. Drogowcy mają chwilę czasu na ogarnięcie zasypanych dróg (zwłaszcza tych lokalnych) i chodników.

Póki co nie wygląda to najlepiej. Mieszkańcy informują, że kompletnie zasypany jest chodnik przy ulicy Beskidzkiej w Andrychowie. W centrum Andrychowa najlepiej sytuacja wygląda przed Urzędem Miejskim.


W Andrychowie najlepiej wygląda sytuacja przed magistratem.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Skalpel, 16.01.2021 20:21

Przed urzędem to się nazywa "wykonanie powierzonych zadań o wysokim stopniu złożoności".

obserwator2012, 16.01.2021 19:17

Być może,że się mylę, ale wydaje mi się przed swoją posesją powinien sobie każdy odśnieżyć. Jak przystało na dobrego gospodarza pierwszy dał przykład Urząd Miasta. Pani Patrzyńska zamiast szukać ciągle tego co nas dzieli, proszę doszukiwać się rzeczy , które nas łącza. No chyba,że nie jest Pani zAndrychowa!!!

bolo123, 15.01.2021 12:28

cyt. ..."W centrum Andrychowa najlepiej sytuacja wygląda przed Urzędem Miejskim ..." = czyli premie na Wielkanoc będą!!!